HRA

Co že to tu píšu? Jestli jsem si náhodou nespletla web? Nespletla. 🙂

Ráda inspiruji své hráče (klienty), aby si více užívali život, a díky tomu dosahovali výsledků, po kterých touží.

MŮJ ŽIVOT JAKO HRA

V listopadu 2016 jsem nastoupila do agentury koučů Život Jako Hra a výrazně jsem změnilakoucink2
svůj koučovací přístup i přístup ke svému životu. Jsem nadšená z prostředí agentury, kde se vzájemně podporujeme, inspirujeme a rozvíjíme a současně stejně tak pomáháme svým hráčům (klientům).

Ráda koučuji hráče (klienty), kteří touží po změně, a jsou otevření novým přístupům, experimentům a výzvám. Baví mě koučovat podnikatele, manažery, personalisty a ty, kteří chtějí změnu ve své kariéře.

METODA ŽIVOT JAKO HRA

Kouč pomáhá hráči (klientovi) hrát svou hru lépe. Věříme, že vše v životě se dá hrát jako hra, ať už se to týká podnikání, zaměstnání, vztahů, studia či jiných změn. Navíc jsme přesvědčeni, že brát život jako hru je mnohem zábavnější, smysluplnější a ve výsledku i efektivnější. Podrobněji se o koučinku v našem podání můžete dočíst na webu agentury nebo z podcastu Co je koučování. Neumíte si představit, jak koučování probíhá? Poslechněte si náš podcast s reálnou ukázkou koučování.

Líbí se vám toto pojetí a chtěli byste svůj život posunout na vyšší úroveň? Kontaktujte mne, případně si vyberte některého z kolegů.

Nebo je pro vás život spíše boj než hra? A chtěli byste to změnit? Potom nás kontaktujte také a najděte svou životní cestu, která vás bude bavit. 🙂

Chci to zdarma vyzkoušet

Pro účastníky HR4HR nabízím zdarma strategickou koučovací 1/2 hodinu. Ostatním nabízím zdarma 20 minutový koučink.


Jméno (vyžadováno)

Email (vyžadováno)

Chci si vyzkoušet koučink zdarma

Předmět

Zpráva