KOUČINK

Jsem kouč s certifikací ACC a více jak 400 hodin praxe.

Jsem součástí komunity koučů Život Jako Hra, kde se cítím skvěle. Baví mě vzájemná podpora a inspirace.

Hlásím se k principům a etickému kodexu ICF (největší mezinárodní asociace koučů) a jsem součástí ICF ČR.

Většinou koučuji témata leadership, komunikace a sebepoznání. Ráda inspiruji své hráče (klienty), aby si více užívali život, a díky tomu dosahovali výsledků, po kterých touží.

Nabízím jednak individuální koučování, ale i koučování týmů.

KDO JE MŮJ HRÁČ (KLIENT)?

Na můj seminář může přijít kdokoliv, koho koucink2dané téma zaujme. U koučování je to jiné. Tam si musíme vzájemně sednout a oběma to musí dávat smysl.

Můj nejčastější hráč je manažer či podnikatel, který vede lidi. Nicméně to není ani nutná ani dostačující podmínka.

Základem je, že touží po změně. Nemusí nutně vědět jaké. Pro mě jako kouče je zároveň důležité, aby můj hráč chtěl být nejen úspěšný (a úspěch je pro každého něco jiného), ale i šťastný. Neumím vést lidi k výsledkům, když necítím, že v tom budou šťastní. Smysl mi dávají hry, kdy štěstí hráče pozitivně ovlivní štěstí dalších.

METODA ŽIVOT JAKO HRA

Kouč pomáhá hráči (klientovi) hrát svou hru lépe. Věříme, že vše v životě se dá hrát jako hra, ať už se to týká podnikání, zaměstnání, vztahů, studia či jiných změn. Navíc jsme přesvědčeni, že brát život jako hru je mnohem zábavnější, smysluplnější a ve výsledku i efektivnější. Podrobněji se o koučinku v našem podání můžete dočíst na webu agentury nebo z podcastu Co je koučování. Neumíte si představit, jak koučování probíhá? Poslechněte si náš podcast s reálnou ukázkou koučování.

Koučování 20 minut darem

Máte možnost si zažít koučování. Současně se lépe poznáme a uvidíme, zda nám bude dávat smysl pokračovat ve spolupráci nebo ne. 🙂

Zájem můžete projevit vyplněním formuláře přes web Život Jako Hra nebo vyplněním níže uvedeného formuláře.

Hodinová konzultace o týmovém koučinku zdarma

Během hodiny probereme vaše potřeby, které byste rádi řešili formou týmového koučinku. Řeknu vám, zda mi v daném případě dává koučování smysl nebo zda bych doporučila jinou formu rozvoje (např. školení, facilitaci). V případě zájmu bychom se rovnou bavili o tom, jaký by byl další postup.

Kontaktujte mě ideálně vyplněním formuláře.

Jméno (vyžadováno)

Email (vyžadováno)

Chci si vyzkoušet koučink zdarma

Předmět

Zpráva