KDO JE MŮJ HRÁČ (KLIENT)?

Resp. kým se díky koučování stává.

Zvládá v klidu i náročné situace.

Je aktivní a efektivní právě díky nadhledu a lehkosti.

Uvědomuje si své potřeby a umí si za nimi jít.

Užívá si naplno přítomnosti a umí si vytvořit prostor pro sebe i pro svou rodinu.

Zná svůj potenciál a silné stránky a využívá je v pracovním i soukromém životě.

Umí dávat konstruktivní zpětnou vazbu formou, kterou druhá strana ocení.

Současně umí přijímat zpětnou vazbu a i při nekonstruktivní kritice zůstane v pohodě a vezme si z ní pro sebe to důležité.

Přijímá sebe i ostatní takové, jací jsou, což mu umožňuje komunikovat v klidu a s nadhledem.

V konverzacích je partnerem, který umí tvořit win-win scénáře.

mentalitu hojnosti, která umožňuje zažívat úspěch a štěstí.

Jako leader umí balancovat s nastavením jasných pravidel a zároveň s poskytnutím dostatečného prostoru, což vede k vyšší samostatnosti, motivovanosti a angažovanosti týmu.

SVOBODNÉ FIRMY

Firmám (majitelům a manažerům) pomáhám zvyšovat samostatnost a angažovanost týmu. Není třeba hned výrazně měnit principy firmy. Stačí, když majitel/ manažer začne měnit svou komunikaci se svým týmem a efekt je často nepředstavitelný.

Rozhovor s mojí hráčkou si můžete poslechnout v podcastu.

REFERENCE

Kateřina H.
Ředitelka realitní kanceláře

Koučink bych doporučila každému, kdo se chce hodně posunout a mít čistší  hlavu. Pro spolupráci s koučem jsem se rozhodla ve chvíli, kdy jsem se cítila zmatená a na dně a nevěděla jsem, jak z toho ven. Nejdřív jsem se obávala otevřeně sdílet svou situaci, ale díky Hančině nehodnotícímu přístupu byly tyto obavy zbytečné. Po necelých dvou měsících jsem se dostala do úplně jiné situace. Znám lépe sama sebe a své potřeby. Konfliktním situacím se již nevyhýbám a přistupuji k nim jako ke hře. Díky přijetí sebe sama i druhých řeším i obtížnější situace v klidu. Objevila jsem si vlastní vizi v podnikání a odhodlala se ke změnám. Vím, co chci, a umím se postavit za svůj názor. Tento posun má vliv i na vyšší pohodu a klid v rodině.

Šárka H.
Community advisor

Než jsem poznala Hanku, neměla jsem se dostatečně ráda, nevěřila jsem si a ohlížela jsem se na to, co říkají druzí, což mi ubíralo energii i čas. Již v prvním setkání jsem cítila smysl, takže jsem se rozhodla jít do spolupráce, přestože mi pak nezbyla žádná finanční rezerva. Po 3 měsících jsem za toto rozhodnutí vděčná. Díky koučování jsem udělala velký skok ve vnitřním nastavení. Nejdůležitější pro mě bylo uvědomění si příčin nepříjemných pocitů díky technice vnitřní svoboda. Následně jsem si nastavila nástroje a metody, které mohu použít i mimo koučování. Nyní vnímám svou hodnotu, žiju tady a teď a zpětnou vazbu od druhých beru jako inspiraci, nikoliv jako dogma, podle kterého se mám řídit. Cítím svobodu, energii a soustředím se na to důležité, co vede ke splnění mého snu.

Iveta F.
ředitelka a zakladatelka Centra D8 o.p.s.

Když jsem se domlouvala s Hankou na spolupráci, byl kolem mne chaos. Cítila jsem se zaneprázdněná a ve stresu. Na začátku jsem byla hodně skeptická vůči koučování po telefonu. Překvapilo mě, když Hanka i po telefonu reagovala, jako by mě v tu chvíli viděla, a došlo mi, že telefon není překážka. Po dvou měsících je moje situace diametrálně odlišná. Naučila jsem se, jak dávat efektivní zpětnou vazbu zaměstnancům. V práci trávím zhruba o 1/5 méně času, přesto toto stihnu více. Dovolím si odejít domů dříve a s dobrým pocitem - bez výčitek. Cítím více energie a chuti do nových věcí.

MOJE PRAXE

Jsem kouč s certifikací ACC a více jak 550 hodin praxe.

Koučování jsem se začala věnovat v roce 2014. Od listopadu 2016 jsem součástí komunity koučů Život Jako Hra, která vychází z principů a metodiky americké školy koučů Coachville.

Hlásím se k principům a etickému kodexu ICF (největší mezinárodní asociace koučů) a jsem součástí ICF ČR.

Většinou koučuji témata leadership, komunikace, sebedůvěra, sebepoznání a vnitřní spokojenost. Ráda inspiruji své hráče (klienty), aby přistupovali k životu s lehkostí a hravostí, a právě díky tomu dosahovali výsledků, po kterých touží.

Nabízím jednak individuální koučování, ale i koučování týmů či skupin.

 

20minutová konzultace s koučem

Pojmenujeme, kde se nacházíte, kam se chcete dostat a především kudy tam vede cesta. Zjistíme, jaká forma rozvoje je pro danou situaci vhodná. Zažijete, jaké to se mnou je. Poznáme se a zjistíme, zda nám spolupráce bude dávat smysl.

Forma: po telefonu nebo skypu

Jméno*:

Email*:

Telefon*:

Předmět:

Zpráva:

Top