Pomůžu Ti naladit se na své autentické já a objevit vnitřní sílu. Otevře se Tvůj skrytý potenciál. Můžeš zažívat vnitřní klid i v náročných situacích. Zjistíš, že si můžeš jít za svým snem a současně mít čas na vše, co je pro Tebe skutečně důležité. Zažiješ, že transformace neznamená dřít více - ale naopak zvolnění a nadhled.

Efekt koučování se urychluje díky znalosti konceptu sabotérů. Mí klienti znají své sabotéry a vědí, jak jejich vliv snížit. Dostanou se díky tomu rychleji k podstatě a daří se jim rychle aplikovat uvědomění a plány do praxe.

V případě, že u klienta narazím na větší blok, který koučovacími technikami nejde překonat, nabízím klientům EST (energetickou spirituální) terapii.

Rozhovor s mojí klientkou si můžeš poslechnout v podcastu.

Nejčastěji koučuji následující programy:

SEBEJISTÁ, VYROVNANÁ OSOBNOST

Pomáhám jednotlivcům stát se tím, kdo:

Zvládá v klidu i náročné situace.

Je aktivní a efektivní právě díky nadhledu a lehkosti.

Uvědomuje si své potřeby a umí si za nimi jít.

Užívá si naplno přítomnosti a umí si vytvořit prostor pro sebe i pro svou rodinu.

Zná svůj potenciál a silné stránky a využívá je v pracovním i soukromém životě.

Současně umí přijímat zpětnou vazbu a i při nekonstruktivní kritice zůstane v pohodě a vezme si z ní pro sebe to důležité.

Přijímá sebe i ostatní takové, jací jsou, což mu umožňuje komunikovat v klidu a s nadhledem.

INSPIRATIVNÍ LEADER SAMOSTATNÉHO TÝMU

V konverzacích je partnerem, který umí tvořit win-win scénáře.

Umí dávat konstruktivní zpětnou vazbu formou, kterou druhá strana ocení.

mentalitu hojnosti, která umožňuje zažívat úspěch a štěstí.

Umí balancovat s nastavením jasných pravidel a zároveň s poskytnutím dostatečného prostoru, což vede k vyšší samostatnosti, motivovanosti a angažovanosti týmu.

REFERENCE

Naladění na sebe a vnitřní klid

Vybral jsem si Hanku, aby mi jako kouč pomohla se posunout, i když jsem neměl úplně jasnou představu v čem. Hned na začátku jsem si ověřil, že to bylo správné rozhodnutí, a že k něčemu povede. Pojmenoval jsem si, kde jsem a kam se chci dostat. Uvědomil jsem si, že klíčem je se zklidnit, abych byl skutečným přínosem pro svůj tým. Během necelých 2 měsíců se mi povedlo dostat se více do klidu a šířit jej kolem sebe. Objevil jsem si pár praktických tipů. Klíčové bylo definování 5 kroků pro rozhodování, což mi umožnilo ještě více delegovat. Naučil jsem se dát sebe na první místo a vyzkoušel jsem si, že právě tak jsem pro svůj tým nejpřínosnější.

Michal V.

ředitel ScioŠkoly

Pohoda v sobě i v rodině

Než jsem začal spolupracovat s Hankou, byl jsem hodně impulzivní a často podrážděný z malicherností. Měl jsem jasno, v čem je můj handicap, ale až díky Hančiným otázkám jsem se dostal hlouběji k podstatě. Uvědomil jsem si, že tlak jsem si vytvářel hlavně sám. Naučil jsem se dívat jinak na sebe i na druhé. Po 3 měsících spolupráce cítím vnitřní klid a jsem vděčný za to, co mám. V práci jsem snížil tlak sám na sebe, zaměřuji se na to důležitější, takže celkově moje efektivita vzrostla. Moje nové nastavení a změna komunikace přispěla i k větší pohodě doma.

Petr H.

obchodní ředitel

Efektivní zpětná vazba

Když jsem se domlouvala s Hankou na spolupráci, byl kolem mne chaos. Cítila jsem se zaneprázdněná a ve stresu. Na začátku jsem byla hodně skeptická vůči koučování po telefonu. Překvapilo mě, když Hanka i po telefonu reagovala, jako by mě v tu chvíli viděla, a došlo mi, že telefon není překážka. Po dvou měsících je moje situace diametrálně odlišná. Naučila jsem se, jak dávat efektivní zpětnou vazbu zaměstnancům. V práci trávím zhruba o 1/5 méně času, přesto toto stihnu více. Dovolím si odejít domů dříve a s dobrým pocitem – bez výčitek. Cítím více energie a chuti do nových věcí.

Iveta F.

ředitelka a zakladatelka rodinného centra

Vnitřní svoboda

Než jsem poznala Hanku, neměla jsem se dostatečně ráda, nevěřila jsem si a ohlížela jsem se na to, co říkají druzí, což mi ubíralo energii i čas. Již v prvním setkání jsem cítila smysl, takže jsem se rozhodla jít do spolupráce, přestože mi pak nezbyla žádná finanční rezerva. Po 3 měsících jsem za toto rozhodnutí vděčná. Díky koučování jsem udělala velký skok ve vnitřním nastavení. Nejdůležitější pro mě bylo uvědomění si příčin nepříjemných pocitů díky technice vnitřní svoboda. Následně jsem si nastavila nástroje a metody, které mohu použít i mimo koučování. Nyní vnímám svou hodnotu, žiju tady a teď a zpětnou vazbu od druhých beru jako inspiraci, nikoliv jako dogma, podle kterého se mám řídit. Cítím svobodu, energii a soustředím se na to důležité, co vede ke splnění mého snu.

Šárka H.

community advisor

Čistší hlava a nadhled

Koučink bych doporučila každému, kdo se chce hodně posunout a mít čistší  hlavu. Pro spolupráci s koučem jsem se rozhodla ve chvíli, kdy jsem se cítila zmatená a na dně a nevěděla jsem, jak z toho ven. Nejdřív jsem se obávala otevřeně sdílet svou situaci, ale díky Hančině nehodnotícímu přístupu byly tyto obavy zbytečné. Po necelých dvou měsících jsem se dostala do úplně jiné situace. Znám lépe sama sebe a své potřeby. Konfliktním situacím se již nevyhýbám a přistupuji k nim jako ke hře. Díky přijetí sebe sama i druhých řeším i obtížnější situace v klidu. Objevila jsem si vlastní vizi v podnikání a odhodlala se ke změnám. Vím, co chci, a umím se postavit za svůj názor. Tento posun má vliv i na vyšší pohodu a klid v rodině.

Kateřina H.

ředitelka realitní kanceláře

Odhodlanost a efektivita

Nabídka na koučink přišla od Hanky v pravý čas. Měla jsem mnoho práce a plánů, ale nevěděla jsem, jak to zvládnu, a cítila se roztříštěná. Od začátku mě zaujal Hanky vnímavý a trpělivý přístup. Za necelé dva měsíce spolupráce jsem se hodně posunula. Jsem odhodlanější, nevzdávám se. Umím se zaměřit na výsledek a najít nejefektivnější cestu. Projekty, které jsem dlouhodobě řešila, se teď mílovými kroky posouvají kupředu. 🙂 Vyhovují mi opakovaná setkání, kdy se mohu zastavit a zamyslet. Lépe si uvědomuji dílčí úspěchy a zaměřuji se na to důležité. Těším se na další spolupráci a svůj posun do vyšší úrovně.

Mirka B.

majitelka Little Design

Začít žít svou vizi

V průběhu sedmitýdenní spolupráce jsem se díky Hance výrazně posunula v mé hře „Superhrdinkou na pohodu“. Z původního problému – nedostatek času jsme se dostaly do hloubky. Nyní jsem více v pohodě, mám jasno v tom, co chci, umím říci NE a jsem více vděčná za maličkosti. Velkou hodnotou pro mě bylo zaměření na dlouhodobou vizi. Odstranila jsem bariéry, které jsem sama sobě stavěla, a začala jsem svou vizi opravdu žít. Zapojení „hry“ do koučování mě velmi bavilo, dokázala jsem si lépe představit některé momenty, když jsem si je mohla připodobnit ke hře. Myslím si, že většinu věcí o sobě víme, máme je v sobě, je však um to z nás dostat na povrch, a to se Hance jednoznačně povedlo. Oceňuji a velmi děkuji Hance, že mi věnovala svůj čas a pomohla mi se rozvinout tam, kde jsem potřebovala.

Linda N.

nomádka

Rozšíření úhlu pohledu

Než jsem se začal zajímat o koučování, cítil jsem vnitřní nespokojenost, ale nevěděl jsem proč. Diagnostika mi rozkryla důležité souvislosti, které jsem si neuvědomoval, a pojmenoval jsem si, co potřebuji změnit. Koučovací setkání každý týden mi pomohly se zaměřovat vždy na to nejdůležitější a nacházel jsem motivaci i do věcí, do kterých by se mi jinak nechtělo. Pochopil jsem, že ke všemu se dá přistoupit tak, aby mě to bavilo.

Díky koučování jsem lépe poznal sám sebe. Uvědomil jsem si své silné stránky a objevil jsem prostor ke zlepšení i tam, kde bych ho bez Hančiny zpětné vazby neviděl. Naučil jsem se věcně sdílet svůj pohled, což přispělo k oboustrannému pochopení v komunikaci s kolegy v týmu i osobním životě. To následně umožnilo nastartovat změny správným směrem. Také jsem přestal upřednostňovat druhé na úkor sebe a daří se mi nalézt správný balance.

Břetislav B.

manager v oblasti inovačních technologií

Efektivní partnerská komunikace

Než jsem začal využívat služeb kouče, byl můj způsob řízení hodně direktivní a jednostranný. Měl jsem pocit, že musím lidi stále popostrkovat. Necítili se v tom dobře oni ani já. Chyběla mi radost z výsledku a vztahy začaly drhnout. Hanka mi pomohla pojmenovat, co potřebuji změnit. Nejvíce mi otevřela oči Hančina zpětná vazba na mou komunikaci. Naučil jsem se vnímat v komunikaci druhou stranu. S menší snahou se dříve dobereme výsledku a všechny strany se cítí komfortněji. Díky efektivnější komunikaci šetřím 20 – 40% svého času. Těším se na další společné hledání toho, jak se stát více respektujícím i respektovaným partnerem v pracovním i osobním životě.

Jiří S.

project manager - stavebnictví

Poslechni si ve videích rozhovory s mými klienty o jejich zkušenostech s koučováním a pohledech na různé životní situace.

MOJE PRAXE

Jsem kouč s certifikací ACC a více než 1.000 hodinami praxe. Koučování se věnuji od roku 2014. Hlásím se k principům i etickému kodexu ICF (největší mezinárodní asociace koučů) a jsem součástí ICF ČR.

Nejčastěji se zabývám tématy leadershipu, komunikace, sebedůvěry, sebepoznání a vnitřní síly. Tvořím inspirující prostředí, kde se můžeš osobnostně posouvat a naladit se na využití svého potenciálu nejenom Ty, ale i celý Tvůj firemní tým.

15minutová konzultace s koučem

Jak naše setkání proběhne? Zavoláme si telefonem nebo přes Skype. V Praze se můžeme potkat i osobně.

Budeme se bavit o tom, co je pro Tebe nejdůležitější. Pojmenujeme, kde se nacházíš, kam se chceš dostat a především kudy tam vede cesta. Konzultaci uzpůsobuji na míru Tvým potřebám. Poznáme se, a když nám spolupráce bude dávat smysl, probereme, jak to může pokračovat.

    Top