Jsou témata, oblasti a webové stránky, které mě oslovily, rezonují se mnou, příp. dokonce významně ovlivnily můj život.

HUMAN DESIGN

Chceš lépe poznat sám sebe? Poznání sebe sama díky mapě Human Design bylo v mém životě zásadní. Možná bude i pro Tebe.

Vygenerování mapy zdarma

HEARTH.NET

Společnost založená Liborem Malým umožňuje zažívat radost, štědrost a poznávat fajn lidi. Tuto zkušenost zažívám nejen já, ale i mnoho dalších.

Vyzkoušej si radost z darování i přijímání na štědré sociální síti hearth.net.

TOASTMASTERS

Chceš zlepšit své prezentační dovednosti? Bez ohledu na to, zda jsi v prezentacích úplně na začátku nebo pokročilý, věřím, že Tě Toastmasters mohou obohatit a nadchnout stejně jako mě. Oceňuji příjemnou atmosféru, humor a konkrétní užitečnou zpětnou vazbu.

Já jsem si oblíbila Amplion Club na Novotného lávce, který se koná každý čtvrtek od 19:00. Na první setkání můžeš přijít jen jako host.

POZITIVNÍ INTELIGENCE

V rámci koučování se velice často vracím k Pozitivní inteligenci od Chrizad Chamine. Uvědomuji si, že vnitřní sabotéři, které popsal ve své knize, jsou skutečně tím největším blokem našeho úspěchu a štěstí. Pomocí koučování pomáhám lidem dostat se blíže ke svému mudrci a díky tomu dosahovat skvělých výsledků s lehkostí a radostí.

Můžeš si udělat test v angličtině a zjistit, jak na tom jsi.

SVOBODNÉ FIRMY

Jsem přesvědčená, že pro úspěšné fungování firmy jsou prvky svobodných firem velice významné, a budou stále více. Není nutné chtít hned změnit celou firmu. Pomocí individuálního i skupinového koučování pomáhám manažerům zvyšovat samostatnost týmu.

O svobodných firmách nejčastěji píše a mluví Tomáš Haizler.

Top