MŮJ PŘÍSTUP:

S oblibou zapojuji účastníky, vyvolávám diskuze a tvořím prostor pro praktické vyzkoušení tématu školení. Setkat se můžeme osobně nebo i formou online kurzů.

Odhal se mnou svůj potenciál, pomohu Ti rozvinout osobnost i Tvé předpoklady směrem, který si určíš.

V co věřím?

  • Každý má své silné stránky a své místo.
  • Každý je jedinečný, a proto každému funguje něco jiného.
  • Každý je jiný, a proto přistupujme ke každému individuálně.
  • Nechtějme změnit druhé, ale sebe.

NAUČMESE

Pravidelně pořádám školení i workshopy na Naučmese. Jakmile Tě nějaký zaujme, klikni na odkaz a přihlas se. V případě nevyhovujícího termínu zaškrtni „Přidat na seznam přání“ a budeš mít informaci o dalším vypsaném mezi prvními.

Kurz Komunikuj jako leader je možné absolvovat pouze jako individuální konzultaci. Připravuji online kurz.

Poklady zpětné vazby je obsahově nabitý video kurz s doplněnou podporou skrz facebookovou skupinu.

ANTI-SABOTÉRSKÉ MINIMUM - video kurz

Víš o tom, že plnému využití potenciálu stojí v cestě naše sabotující myšlenky? Chceš to změnit? Díky online kurzu získáš nejdůležitější tipy, jak začít.

JAK NA ZÁŠKODNÍKY V HLAVĚ

Chceš zjistit, kdo sabotuje Tvůj potenciál? Zajímá Tě, jak snížit jejich vliv? Na workshopu si rovnou vyzkoušíš 3 techniky, které pak budeš moci v praxi používat.

JAK S KLIDNOU MYSLÍ DOSAHOVAT ÚSPĚCHU

Stává se Ti, že jsou situace, které Tě vytáčí, frustrují a štvou? Kritizuješ se, že ještě nejsi dokonalý? Jsi přesvědčený, že buď můžeš cítit klid nebo dosahovat výsledků? Přijď na workshop a zjistíš, jak to jde skloubit.

POKLADY ZPĚTNÉ VAZBY - video kurz

Jsou situace, které se opakují a štvou Tě? Chceš to změnit? Objev poklad ZV. Naučíš se rozklíčovat, co máš skutečně změnit a co ne. Budeš vědět, jak účinně ZV komunikovat. Dostaneš nástroj, jak se zbavit nepříjemných pocitů při zpětné vazbě.

JAK ZVÝŠIT SAMOSTATNOST A ANGAŽOVANOST TÝMU

Vedeš firmu (tým) a lámeš si hlavu s tím, jak zajistit vyšší samostatnost, angažovanost a zodpovědnost? Přijď si pro užitečné tipy, uvědomění a netradiční zážitek.

KOMUNIKUJ JAKO LEADER - individuální

Cítíš, že se chceš posunout v komunikaci s lidmi ve svém týmu/ ve své firmě? Přijď nalézt cestu, jak správně zadávat úkol a jak efektivně poskytovat zpětnou vazbu.

Top