MŮJ PŘÍSTUP:

  • Každý má své silné stránky a své místo.
  • Každý je jedinečný, a proto každému funguje něco jiného.
  • Každý je jiný, a proto přistupujme ke každému individuálně.
  • Nechtějme změnit druhé, ale sebe.

Mé kurzy nejsou typu přednáška. Ráda zapojuji účastníky, vyvolávám diskuze a tvořím prostor pro praktické vyzkoušení daného tématu.

NAUČMESE

Po kliknutí na kurz budete přesměrování na naučmese.cz, kde se můžete přihlásit. V případě, že vám termín nevyhovuje, zaškrtněte „Přidat na seznam přání“ a budete informováni ihned po vypsání nového termínu.

Komunikuj jako leader

Dozvíte se, v čem si manažer nejčastěji stojí v cestě. Zjistíte, na co nezapomenout a co zohlednit při zadávání úkolů. Pojmenujeme, jak má vypadat efektivní zpětná vazba. Vše si i procvičíte.

Délka kurzu: 3 hodiny
Cena: 700 Kč
Místo: Praha
Nejbližší termíny: 6.11.2018

Jak využít různorodost lidí při komunikaci

Naučíte se, jak jednotlivé typy lidí rozeznat. Pochopíte, proč s někým v komunikaci narážíte. Dozvíte se, jak můžete přizpůsobit svou komunikaci, abyste se dobrali cíle.

Délka kurzu: 3 hodiny
Cena: 600 Kč
Místo: Praha
Nejbližší termíny: 9.10.2018

ŽIVOT JAKO HRA

Po kliknutí na kurz budete přesměrováni na web s více informacemi o kurzu a možností se přihlásit.

Poznej své vnitřní limity

Seznámíte se s vnitřními sabotéry, kteří sice mluví moudře, ale skrytě sabotují náš potenciál. Uvědomíte si, jak se projevují a co způsobují. Společně pojmenujeme, jak se s nimi můžeme dohodnout.

Délka kurzu: 2 hodiny
Cena: 600 Kč
Místo: Praha (další města s jinými lektory)
Nejbližší termíny:

Základy koučování

Zjistíte, co koučování je a co není. Probereme prostor pro koučování v manažerské roli. Pojmenujeme 3 základní koučovací dovednosti. Uvidíte ukázku koučování s profesionálním koučem. Vyzkoušíte si koučování v roli kouče i hráče.

Délka kurzu: 3 hodiny
Cena: 600 Kč
Místo: Praha (další města s jinými lektory)
Nejbližší termíny: 31.10.2018

SEDUO

Mé první pokusy o online kurzy z roku 2016. 🙂 Po kliknutí na kurz budete přesměrování na web seduo.cz, odkud máte možnost se na kurz přihlásit. U online kurzů máte vždy vybrané lekce zdarma, abyste si mohli ověřit, zda je kurz vhodný pro vaši situaci.

Zbavte se stresu z hodnotících rozhovorů

Zvyšte svou jistotu při poskytování zpětné vazby a připravte se na hodnotící rozhovor.

Kurz je určen pro manažery, kteří se chtějí zlepšit v poskytování zpětné vazby a potřebují se připravit na hodnotící rozhovory.

Strategie získání TOP kandidáta

Máte skvělého kandidáta? Naučte se, jak zařídit, aby nastoupil právě k vám a byl vám za to vděčný.

Našli jste skvělého kandidáta a on zrušil pohovor s odůvodněním, že již nastupuje jinde? Nechali jste ho jít? Podělím se s vámi o svou strategii, díky které kandidát změní svůj názor a ještě vám za to bude děkovat.

Top