MŮJ PŘÍSTUP:

  • Každý má své silné stránky a své místo.
  • Každý je jedinečný, a proto každému funguje něco jiného.
  • Každý je jiný, a proto přistupujme ke každému individuálně.
  • Nechtějme změnit druhé, ale sebe.

Mé kurzy nejsou typu přednáška. Ráda zapojuji účastníky, vyvolávám diskuze a tvořím prostor pro praktické vyzkoušení daného tématu.

HEARTH.NET

Podporuji štědrou sociální síť hearth.net formou workshopů. Vstupné na tyto workshopy je dobrovolné a slouží k podpoře hearth.net.

Zrealizované workshopy:

Plánované workshopy:

Pokud nechceš přijít o informaci o vypsaných termínech, zapiš si zasílání novinek (1x měsíčně).

NAUČMESE

Po kliknutí na kurz budete přesměrování na naučmese.cz, kde se můžete přihlásit. V případě, že vám termín nevyhovuje, zaškrtněte „Přidat na seznam přání“ a budete informováni ihned po vypsání nového termínu.

SEDUO

Mé první pokusy o online kurzy z roku 2016. 🙂 Po kliknutí na kurz budete přesměrování na web seduo.cz, odkud máte možnost se na kurz přihlásit. U online kurzů máte vždy vybrané lekce zdarma, abyste si mohli ověřit, zda je kurz vhodný pro vaši situaci.

Zbavte se stresu z hodnotících rozhovorů

Zvyšte svou jistotu při poskytování zpětné vazby a připravte se na hodnotící rozhovor.

Kurz je určen pro manažery, kteří se chtějí zlepšit v poskytování zpětné vazby a potřebují se připravit na hodnotící rozhovory.

Strategie získání TOP kandidáta

Máte skvělého kandidáta? Naučte se, jak zařídit, aby nastoupil právě k vám a byl vám za to vděčný.

Našli jste skvělého kandidáta a on zrušil pohovor s odůvodněním, že již nastupuje jinde? Nechali jste ho jít? Podělím se s vámi o svou strategii, díky které kandidát změní svůj názor a ještě vám za to bude děkovat.

Top