Jsi zaseknutá. Dějí se ti velice nepříjemné situace již od dětství. Nechápeš, proč se ti to děje, a netušíš, jak z toho ven.

Zároveň si ale uvědomuješ svou plnou zodpovědnost za svůj život, který si tvoříš sama. Možná ses již pokoušela svou situaci změnit a buď se ti to nedařilo nebo velice pomalu.

Jsi z hloubky rozhodnutá, že teď už je fakt čas na změnu. Cítíš se však jak v propasti, ze které neumíš vylézt.

Potom ti mohu podat pomocnou ruku, která tě z toho vytáhne.

Díky mé podpoře rozkveteš

Konečně objevíš a pochopíš samu sebe

Odejdeš s pocitem, jakoby se tě ten blok nikdy netýkal

Zjistíš, že změna je jednodušší a rychlejší, než sis uměla představit

Pocítíš lehkost, volnost a svobodu

Objevíš svou sílu a sebedůvěru

Společně nastavíme základy, na kterých budeš stavět svůj sen.

Možná ještě netušíš, jakou nádhernou bytostí jsi a jakou sílu v sobě máš. Ke mně chodí samé krásné osoby, i když to mnohdy o sobě ještě neví.

Hanku jsem oslovila, aby mi pomohla změnit některé moje postoje v rámci podnikání. Díky EST a koučinku mi pomohla dostat se zpátky do sebe, obnovit hodnoty na kterých skutečně záleží a rozpustit obavy, které mě často zbytečně blokovaly. Největší překvapení, při naší společné práci pro mě, bylo zjištění, že problém byl nakonec úplně jinde. 🙂 … a ten jsme vyřešily.

Alena Ndiaye

Promotérka současného umění

Hani pomohla jsi mi k velkému růstu a pochopení vždycky, když jsem to potřebovala. Kudy chodím, tudy o tobě skvěle mluvím a peníze, které jsem za koučink utratila, se mi vrátily mnohonásobně v získaném klidu a vyšší efektivitě. Děkuji, jsem moc ráda, že tě mám jako parťačku!

Alena Kovářová

Překladatelka

Moje nejoblíbenější hodina v týdnu? Koučování s Hankou. 🙂 Čas, který je určen pouze pro mě, pro moje myšlenky, nápady a vize. Hanka naprosto přesně ví, kdy se na co zeptat, kdy jakou techniku “na mě” použít, aby ze mě vytáhla to, na co bych si sama nepřišla. 🙂

Za půl roku koučování s ní jsem se posunula k plnění mého poslání, k odhození strachů a limitujících přesvědčení a konečně jsem spokojená a šťastná! 🙂

Alessandra Lanzafame

Millionaire Sales Mentor

Hanka dokáže posvítit na cestu vašeho života. Je velkou podporou jen tím, že JE. Dokáže naslouchat a najít východiska z vaší situace. Dostala mě na cestu změny a velkého růstu, protože byla mou první koučkou a hodně mi toho předala! Děkuji🙏❤️✨

Adéla Třetinová

Motivační řečník

Nejčastější programy

Nakopnutí

1 hod terapie na konkrétní téma

Díky hodině se můžeš zbavit velkého bloku, který se táhne dlouho a je takový hutný, těžký a limituje tvůj posun vpřed. Přijde úleva, jakoby to nikdy nebylo. Někdy mi přijdou i informace, jak máš k danému tématu přistupovat dál.

Mám zpětnou vazbu, že i jen hodina se mnou lidem výrazně změnila život. Umožnila jim nabrat sebedůvěru, sílu a vykročit novým směrem.

Cena: 3.000 Kč

Na Hanku jsem dostala kontakt od své kamarádky, které předtím velmi pomohla v oblasti vztahů. Já jsem v té době řešila velmi komplikovaný vztah se svým bratrem, který na mě od určitého momentu neustále útočil. Já jsem se tím dost trápila a nevěděla, jak s tím hnout. Hanka mi během terapie pomohla rozkrýt příčinu chování mého bratra a vidět širší souvislosti našeho vztahu. Tohle pochopení a následné vyčištění našeho vztahu mě osvobodilo. Konečně jsem totiž porozuměla, proč se to děje a mohla jsem dojít k odpuštění jak sobě, tak jemu. Od terapie uplynulo půl roku a náš vztah se téměř okamžitě diametrálně proměnil. Bratrovy negativní projevy vůči mně úplně zmizely, nyní jsme si opět blízcí a komunikace je mezi námi zcela bez problému. Samotnou mě překvapilo, že se situaci podařilo vyřešit během jediného sezení. Hanku všem upřímně doporučuji.

Kateřina Šefčíková

Děkuji Hanko, za tento dar, který mi přinesl možnost nahlédnutí do zákulisí mých vztahů s muži na úrovni duší a toho, co se mezi námi skutečně odehrává. Cítím, že od té doby se toto téma stává pro mě méně závažným — osvobodila jsem se ve vztahu k bratrovi, otci i vůči jednomu blízkému příteli. Cítím větší potřebu být sama za sebe a věnovat se rozvíjení své ženské energie. Cítím lépe, s kým si přeji/nepřeji trávit čas, a držím se toho… Jinými slovy — stávám se svobodnější. děkuji!

Jitka Sulitková

Rekonektivní léčitelka

Máš zájem?
Před potvrzením spolupráce si na 10 — 15 minut zavoláme, abych si ověřila, že mi to dává smysl. Domlouváme se na nejvhodnější formě podpory.

Životní skok

4 hodiny terapie nebo koučování (kombinuji dle potřeby a dohody). Intenzitu a pravidelnost domluvíme individuálně dle situace, aby nám to dávalo smysl.

Mám zkušenost, že do 4 hodin spolupráce dochází k velkému skoku a mnoha klientům to stačí, aby začali žít úplně nový život. Tento rozsah je pro tebe vhodný, pokud potřebuješ řešit konkrétní změnu ve svém životě. Objevíš a pochopíš své limity, pustíš je a objevíš nový směr svého života.

Cena: 10.000 Kč (podpora na 1 až 3 měsíce)

Měla jsem deprese, strach, nízké sebevědomí. Byla jsem bez energie, v křeči, zoufalá a nešťastná. Reagovala jsem proto na lidi zle a hrubě. Nedokázala jsem se rozhodnout. Odkládala jsem práci a vyhýbala se náročnějším úkolům.
Nedokázala jsem z toho sama vystoupit, a proto jsem Hanku požádala o pomoc.
Již dříve jsem něco podobného absolvovala a měla jsem očekávání, že změna nastane po delší době. Strašně mě překvapilo, jak již po druhém a třetím sezení nastal hrozně velký pokrok.
Dokáži lépe zvládat stresové situace, umím si udržet odstup a vyřešit daný problém ku prospěchu všech stran. Již nepřilévám olej do ohně tím, že tu situaci emočně nezvládám. Dokážu lépe přijímat a reagovat na špatné zprávy.
Překvapilo mě, jaké jsem díky terapii a koučinku udělala pokroky za tak krátkou dobu.

Lenka L.

Máš zájem?
Před potvrzením spolupráce si na 10 — 15 minut zavoláme, abych si ověřila, že mi to dává smysl. Domlouváme se na nejvhodnější formě podpory.

Než jsem poznala Hanku, neměla jsem se dostatečně ráda, nevěřila jsem si a ohlížela jsem se na to, co říkají druzí, což mi ubíralo energii a čas. Již v prvním setkání jsem cítila smysl, takže jsem se rozhodla jít do spolupráce, přestože mi pak žádná finanční rezerva nezbyla. Po 3 měsících jsem za toto rozhodnutí vděčná. Díky koučování jsem udělala velký skok ve vnitřním nastavení. Nejdůležitější pro mě bylo uvědomění si příčin nepříjemných pocitů. Následně jsem si nastavila nástroje a metody, které mohu použít i mimo koučování. Nyní vnímám svou hodnotu, žiju tady a teď a zpětnou vazbu od druhých beru jako inspiraci, nikoliv jako dogma, podle kterého se mám řídit. Cítím svobodu, energii a soustředím se na to důležité, co vede ke splnění mého snu.

Šárka Hanzlíková

Payroll manager

Transformace

12 hodin terapie nebo koučování (kombinuji dle potřeby a dohody). Intenzitu setkávání uzpůsobíme tvé situaci, což se v čase obvykle vyvíjí. Typická spolupráce začíná tím, že se potkáváme každý týden a na konci spolupráce již jen 1x či 2x do měsíce. Mám však i spolupráce, kde dává smysl se potkávat 1x či 2x do měsíce hned od začátku.

Transformace je pro tebe vhodná, pokud řešíš více různých témat a potřebuješ komplexní změnu ve svém životě. Možná ani sama nevíš, co v životě chceš, a co potřebuješ změnit. Stačí, že máš jasno v tom, že je čas na výrazné změny v tvém životě. Vše ostatní objevíme spolu.

Cena: 28.000 Kč (podpora na 3 měsíce až 1 rok)

Máš zájem?
Před potvrzením spolupráce si na 10 — 15 minut zavoláme, abych si ověřila, že mi to dává smysl. Domlouváme se na nejvhodnější formě podpory.

Moje praxe a přístup

Mám za sebou více než 2.000 hodin individuální praxe s klienty.

Koučování se věnuji od roku 2014. Hlásím se k principům i etickému kodexu ICF (největší mezinárodní asociace koučů). Nadále se vzdělávám a získávám zpětnou vazbu na své koučování. Zaměřuji se na transformační koučování. Používám vizualizace, předměty, prostor a kresby pro hlubší transformaci. V koučování se mnou se zaměřuješ na nový směr, kam chceš jít, objevuješ cestu i podstatu své osobnosti.

EST terapii poskytuji klientům od roku 2019. Terapii volím ve chvílích, kdy se jedná o hlubší blok, který ti neumožňuje se dívat dopředu a vykročit. Klíčové je objevit prvotní příčinu, proč daný blok vznikl. Doptávám se — není potřeba se dlouze rozpovídávat, otázky směřuji rovnou do hloubky tam, kam se obvykle nedíváš. Zároveň s tím mi chodí pocity a obrazy, které nás dovedou k podstatě. Pomocí kyvadla a tabulek programy čistím. Vedu tě k přijetí a puštění toho, co již v životě nepotřebuješ.

Jak se potkáme

Můžeš si zvolit setkání po telefonu, online po zoomu nebo messengeru, případně osobně v Praze — v Horních Počernicích. Občas se vyskytuji i v Brně. Zvolená forma nemá vliv na efekt spolupráce.

Máš zájem o mou osobní podporu?

O jaký program máš zájem?*

GDPR

9 + 7 =