Sabotéři

Co nám ve skutečnosti stojí v cestě, abychom naplno využili svůj potenciál?

Jsou to naši vnitřní sabotéři, kteří nás kritizují a nalhávají nám, co bychom měli či neměli. Na první pohled to vypadá, že to s námi myslí dobře — nicméně ve skutečnosti sabotují náš potenciál.

Když snížíme vliv sabotérů, napojíme se na svého vnitřního mudrce (na své autentické já). Každý ho v sobě máme. Ukazuje nám tu nejlepší cestu v daný okamžik.

Pomocí dotazníku můžeš zjistit, kdo sabotuje tebe.

sabotérský dotazník

Představení sabotérů

Poslechni si, jak se jednotliví sabotéři projevují a jaký mají dopad.

Na první pohled se někomu může zdát, že jsou sabotéři užiteční. Je v pořádku se hezky chovat k druhým, chtít dělat práci kvalitně a mít výsledky. Ve videích vysvětluji, jak to vypadá, když pod vlivem sabotéra nejsme.

Jak snížit vliv sabotérů?

Díky půl hodinovému video kurzu Anti-sabotérské minimum získáš ty nejdůležitější informace, tipy a nástroje, které ti pomohou sabotéry včas odhalit a postupně jejich vliv snižovat.

Připravuji video kurz Život mezi sabotéry, který bude obsahovat podrobné informace, tipy a nástroje na všechny sabotéry. Naučíš se rozpoznat sabotéry i u druhých a budeš vědět, jak na ně reagovat.

Inspiruj se díky zprávám z Klubu Anti-sabotérů.

Klub je nyní neaktivní.

Poslechni si tipy v podcastech:

Úspěch bez masky

Rozhovor s Tomášem Burdou v podcastu Úspěch bez masky o tom, jak se sabotéři projevují u obchodníků a jak to změnit.

Slovo má

Rozhovor s Petrem Schwankem Slovo má o tom, jak se sabotéři projevují u obchodníků a jak to změnit.

Lze si jej poslechnout v aplikacích: 

Sabotérský dotazník

Víš, že každý máme v sobě gang 10 sabotérů?

Jsou to vnitřní hlasy, které tě kritizují nebo ti nalhávají, že bys něco měl/a nebo neměl/a. Na první pohled to vypadá, že to s tebou myslí dobře, ale ve výsledku sabotují tvůj potenciál. Odpojují tě od tvého autentického já. Způsobují stres, tlak, nejistotu, zlost, úzkost, pocit viny a úzkosti.

Díky tomuto dotazníku se dozvíš, jaký moc velký vliv na tebe jednotliví sabotéři mají. Zjistíš, které sabotéry je užitečné začít snižovat. Nejedná se o psychologický rozbor osobnosti.

Vyplnění zabere 10 – 15 minut.

Po vyplnění se dozvíš:

  • Jak velký vliv na tebe jednotliví sabotéři mají
  • Jak se jednotliví sabotéři projevují